Bělení zubů

Zářivé zuby a úsměv je v dnešní době hodnoceno jako důležitá stránka krásy člověka. Vědomě i podvědomě jsou naše zuby hodnoceny ostatními lidmi a mají výrazný podíl na celkovém dojmu. Naše zuby se časem přirozeně zabarvují stykem s některými potravinami, konzumací např. čaje, kávy, červeného vína, kouřením apod. Pokud jste spokojeni s tvarem a rozmístěním svých zubů, ale nelíbí se Vám jejich tmavší zbarvení či skvrny, možná postačí vyzkoušet jednu z metod bělení zubů.

Nabízíme ordinační i domácí systémy bělení zubů, jejichž aplikací lze dosáhnout výrazného zesvětlení chrupu. Používáním domácího bělení a speciálních bělících past je možné zesvětlený odstín zubů dlouho udržovat na vysoké úrovni.

Nabízíme tyto metody bělení zubů

OPALESCENCE domácí bělení

při této metodě se do měkkých plastových nosičů individuálně zhotovených pro Vaše zuby nanáší vrstvička bělícího gelu, který se nechá působit 1 - 1,5 hodiny denně po dobu 10 - 14 dnů.

OPALESCENCE domácí bělení

bělení nevitálního zubu, který získal nežádoucí odstín. Provádí jej pouze lékař.

Co byste dále měli vědět

  • Barvu zubní protetiky (korunek, můstků apod.) a výplní proces bělení neovlivní, zatímco barvu zubů ano. V závislosti na umístění zubních náhrad tedy konečný výsledek nemusí odpovídat Vašim představám.
  • Někteří pacienti mohou po výše uvedených procedurách krátkodobě pociťovat zvýšenou citlivost zubů. Lékař či dentální hygienistka Vás na toto riziko upozorní a poradí Vám, jak v takovém případě postupovat.
  • Nadměrné užívání produktů pro domácí bělení může narušit zubní sklovinu, zejména pokud tyto produkty obsahují kyselé složky. Proto je vždy na místě dodržovat postupy doporučené lékařem či dentální hygienistkou.
  • Zhotovení nových výplní je vhodné po 14 dnech po bělícím procesu.
  • Během bělícího procesu není vhodné konzumovat barevné nápoje a potraviny či kouřit.

Cena sady domácího bělení Opalescence 20% včetně individuálně zhotovených nosičů bělícího gelu je 4000,- Kč.

 

Webdesign by Lewest.cz