Celokeramické náhrady

Celokeramické náhrady vynikají dokonalou estetikou pro fixní protetické rekonstrukce chrupu, zaručují díky své bioinertnosti nulové dráždění přilehlých měkkých tkání, případné alergické či toxické reakce se nevyskytují.

Technologie bezkovové keramiky je technologií budoucnosti, patří k tomu nejlepšímu a nejvyspělejšímu, co ve světové stomatologii v současnosti je. Jednou z výhod je materiál. Zirkonoxid je díky svým mechanickým, chemickým a biologickým vlastnostem tím nejlepším v současné stomatologii. Druhou výhodou je způsob opracování tohoto materiálu prostřednictvím počítačem řízené frézy na základě virtuální počítačové modelace. Tyto konstrukce se fasetují keramikou IPS e.max nebo IPS InLine.

Z celokeramiky zhotovujeme inlaye a onlaye, což jsou celokeramické výplně pro zuby, které jsou již výrazně destruovány kazem, ale které mají ještě živou dřeň - pulpu. Dále jsou to korunky a můstky - jako náhrada destruovaných zubů nebo chybějících zubů. Pak také lze celokeramiku použít jako suprakonstrukci na implantáty.

 

Webdesign by Lewest.cz